نویسندگی وبسایت خود را به افزونه اسکرپز بسپارید 💪

مدیران در زمانی که وبسایت خود را تازه تاسیس می کنند فرصت و زمان کافی برای نویسندگی را دارند اما با گذشت زمان و پربازدید شدن سایت دیگر مدیران وبسایت ها قادر به گذاشتن نوشته های جدید و نویسندگی به علت عدم وقت کافی نیستند و به ناچار مجبور به استخدام نویسنده و پرداخت هزینه های سنگین برای سایت خود می شوند، همچنین آیا تا بحال به این فکر کرده اید که بتونید محتوای وبسایت خود را تنها در چند دقیقه آماده کنید !؟ آیا به این فکر کرده اید که چطور میتونید بدون نیاز به جذب نویسنده یک ربات نویسنده خودکار داشته باشید !؟ باید بگویم با افزونه Scrapes شما میتوانید یک نویسنده قدرتمند خودکار برای وبسایت خود جذب کنید! افزونه اسکرپز پیشرفته ترین افزونه وردپرس خزنده برای کپی کردن محتوا از هر وب سایت به طور خودکار و به راحتی با انتخاب بصری می باشد. استفاده از پلاگین اسکرپز آسان است و از رابط و تجربه کاربری عالی طراحی شده است. شما میتوانید چندین مرحله را به راحتی تنظیم کنید و آن را در پس زمینه قرار دهید تا محتوا را از سایتهای منبع دریافت کنید.

مشاهده دموی مدیریت افزونه تماشای ویدئو آموزش و معرفی

ویژگی های شگفت انگیز افزونه اسکرپز

کنترل فوری با داشبورد دقیق

تمام وظایف خود را در یک صفحه نمایش مشاهده کنید و به آسانی آنها را مدیریت کنید.

پشتیبانی از تمام زمینه های وردپرس

افزونه اسکرپز از تمام زمینه های وردپرس همچون زمینه های زیر پشتیبانی می کند :نوع پست، طبقه بندی ها، عنوان، محتوا، گزیده، موضوعات سفارشی، بحث، نویسنده، وضعیت،تاریخ، تصویر

انتخاب ویژوال

شما نیاز به مهارت های برنامه نویسی برای تنظیمات لازم ندارید. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که قطعات مورد نیاز خود را بر روی صفحه هدف و فیلد WordPress مطابق با انتخاب بصری مطابقت دهید و افزونه تمام کارها را بدست خواهد گرفت.

تشخیص خودکار

محتوا، تصویر ویژه، صفحه بعدی و دیگر قطعات شناسایی و هماهنگ با زمینه های مربوطه به صورت خودکار با پلاگین WP crawler از سایت های منبع سازگار است، بنابراین دقیق ترین بخش برای اسکرپز کردن با حداقل تلاش ارائه شده است.

دیگر ویژگی های افزونه اسکرپز

جمع کننده RSS وردپرس

جمع آوری موضوعات به روز از RSS و اتم خوراک ها از وب سایت ها که مناسب برای اسکرپز HTML ساده نیست. با هر یک از جمع آوری کنندگان WP RSS و نیازهای خود را با یک پلاگین ببینید.

تمپلت ها

سفارش سازی داده های اسکرپز شده که می خواهید در قالب سایت خود ظاهر شود را مشخص کنید و طرح بندی پست خود را شخصی سازی کنید. تمام گزینه هایی که می توانید استفاده کنید به عنوان یک تگ قالب در رابط کاربری موجود است.

یافتن و جایگزینی

کلمات و عبارات خاصی را از متن اسکرپز شده با گزینه یابی و جایگذاری پشتیبانی شده با اصطلاح منظم حذف کرده یا آنها را با کلمات خود جایگزین کنید، علاوه بر این، شما می توانید تعداد نامحدودی از قوانین برای اجرا به ترتیب اضافه کنید.

محاسبات ریاضی

انجام عملیات ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب، و تقسیم بر داده های عددی اسکرپز شده و به دست آوردن یک شماره جدید! به عنوان نمونه در مثلا شما میتوانید قبل از انتشار یک محصول woocommerce، هزینه خود را در قیمت قرار دهید.

قابلیت ترجمه خودکار زبان

به طور خودکار مطالب را در یک زبان خاص به یکی از ده ها گزینه مختلف زبان برای محتوای کاملا جدید ترجمه می کند. ویژگی ترجمه زبان توسط یکپارچگی خدمات رایگان 3rd Party ارائه شده است

اسپینر محتوا

شما می توانید از یکپارچگی آماده برای استفاده از خدمات 3rdinner spinning بهره مند شوید، یا از پلاگین های spinner موجود استفاده کنید تا محتوای محرمانه را تغییر دهید.

افزونه اسکرپز چگونه کار می کند !؟

1.

ساخت اسکرپز جدید

2.

کپی محتوا بصورت کاملا خودکار

3.

انتشار محتواها بصورت کاملا اتوماتیک

img

ویدئوی معرفی و آموزش استفاده

شما میتوانید در زیر با کلیک بر روی دکمه مشاهده دمو مدیریت افزونه، وارد مدیریت افزونه شوید و با قسمت های مختلف افزونه بطور کامل کار کنید

مشاهده دموی مدیریت افزونه تماشای ویدئو آموزش و معرفی
partner
partner
partner
partner
partner
partner